POSITIVUS FESTIVAL AVALIKUSTAB PALLADIUM LAVA PROGRAMMI

Positivus festivali Palladium laval astuvad üles põnevad ja intrigeerivad artistid nii Baltikumist kui mujalt. Lisaks erinevatele bändidele ja projektidele Baltikumist, Venemaalt ja isegi Austraaliast, esinevad laupäeval Palladium laval ka Tallinn Music Week’i poolt valitud artistid.

Reedel, 19. juulil tervitavad festivalikülastajaid Palladium lavalt Mikus Frišfelds un Dejojošie Makoni (Dancing Clouds) ambient helid, noored progressiivsed rokkarid ansamblist Luministic, üks põnevamaid uusi vene indie bände Milk, tuntud Läti tegijad Very Cool People ja Satellites LV ning Eesti Elephants From Neptune.

Laupäeval, 20. juulil, on Palladium lava Baltikumi suurima sisefestivali Tallinn Music Week päralt ja kuulata saab suurepäraseid Eesti artiste.  Programmis on Jagaspace, kaasaegne folk-ansambel Paabel, avant-garde elektroonika esitajad I Wear* Experiment, elektroprojekt Wolfredt, samuti Candy Empire, rock-bänd Galvanic Elephants, Tallinnast pärit produtsendid Faun Racket ja elektro-pop-bänd Outloudz.

Pühapäev, 21. juuli, saab alguse maailma vallutava Austraalia pop-rokkarite The Stanleys esinemisega, jätkavad Läti legendid Age Of Stones, Komjaunatne ja Leedu alternatiiv-projekt Kurak. Samuti astuvad üles Läti turbo-folk-bänd Oranžas Brivdienas ning The Sound Poets.

Positivus on Baltikumi suurim ja olulisim muusika- ja kunstifestival, mis toimub seitsmendat aastat Salacgrivas, Lätis. Esimest korda kestab festival kolm päeva – 19., 20. ja 21. juulil.

Nagu eelnevalt avalikustatud, astuvad Tele2 lavale The XX, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns M?ness, Willy Moon, The Joy Formidable, Elektro Guzzi ja Iiris.

Nordea laval esinevad Palma Violets, Charli XCX, Efterklang, John Grant, Team Ghost, !!! (“chk chk chk”), Suuns, No Ceremony, Zodiaks, Darwin Deez ja Twenty One Pilots.

Festivalipass maksab hetkel EUR 53, koos telkimisega EUR 59. Piletihinnad tõusevad festivali lähenedes. Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides ja festivali kodulehel www.positivusfestival.com

 

Lisainfo:

Liina Karo

liina@positivus.com

+372 53482859

www.positivusfestival.com

All text, photographs, logos, music and artwork contained on the Site is owned, controlled or licensed by or to estmusic.com,
and is protected by copyright law and various other intellectual property rights.
Subscribe