Läti elektroonilise muusika plaadileibel esitleb end Tallinnas!

23. märtsil, kõigest nädal aega enne Tallinn Music Week toimumist, tuleb Tallinna alternatiivklubisse Hoov korraliku warm-up showcase‘iga end esitlema elektroonilisele rütmimuusikale keskenduv plaadileibel Dirty Deal Audio, mida tegijad kutsuvad hellitavalt Läti biidi ja tulevikumuusika saatkonnaks.

See on esimene Dirty Deal Audio leibeli kollektiivne esitlus väljaspool Lätit. Osalejad on 8bit‘i, chip bass‘i, skweee, skwunk‘i pinda kobestav Läti kiibimuusika isa KODEK ja tema kaasvõitleja TV MASKAVA. Nad loovad kaasahaarvat elektroonilist laivmuusikat kasutades mängukonsoole ja muid vingeid vidinaid. Need mehe ei astu kunagi lavale kandmata kostüüme või maske.

Veel osalevad Läti rütmimuusika ja instrumentaal-eksperimantaalse hiphopi skeene helged esindajad ORIOLE ja Ansis aka NET?R?S CILPAS (mis otseloomulikult tähendab läti keeles Saastunud Loop’i.) Mõlemad on sügavalt seotud Läti hiphopkultuuriga , kuid pärast liitumist leibeliga välja töötanud ka oma rütmidel põhinevad live-sooloprojektid.

Artistid juhatavad sisse ning välja leibeli mänedzemendiduo, plaadikeerutajad PUK ja 2INSTR, kes mängivad läti ning leedu rütmimuusika paremikku neid maailmarütmide ja bassimuusikaga kokku miksides.

Dirty Deal Audio ei ole pelgalt leibel, vaid  pigem kogukond muusikuid ning kunstnikke, kes jagavad oma armastust muusika, loovuse ja vabameelsuse vastu. Olles ühendatud kindla kavatsusega edendada Läti rütmimuusikat mängides weird hop’i, hiphopi, skwunk’i, 8-bitise kiibi ja bassmuusika ja muude elektrooniliste stiilide helimaastikel.

Enamat Dirty Deal Audio artistidest ja muusikast leiab aadressil: http://dirtydeal.lv/audio

Kontakt:
Alo Hiet
alohiet@gmail.com
53753332

Kristaps Pukitis
deal@dirtydeal.lv
+ 371 26831594

All text, photographs, logos, music and artwork contained on the Site is owned, controlled or licensed by or to estmusic.com,
and is protected by copyright law and various other intellectual property rights.
Subscribe